Sdružení učitelů francouzštiny

Štěpánská 35
111 21 Praha 1
IČO: 47609036

SUF

* Qui sommes-nous?
* Comité de la SUF - Contacts
* Être membre
* Notre collaboration
* FIPF

ESPACE PROFS / KOUTEK PRO UČITELE

* Bulletin
* Université d'été
* Colloque d'automne
* Formation en Rép.tchèque
* Formation à l'étranger
* Congrès de la FIPF
* Stages
* Liens utiles
* Offre d'emploi
* Autres

ESPACE ÉCOLE / KOUTEK PRO ŠKOLY

* Olympiade de français
* Présentation en français
* Pour les élèves
* Autres

BEAUX SOUVENIRS / FOTOGALERIE

* 2016
* 2015
* 2014
* 2013
* 2012
* 2009


AUTRES

Pozvánka na 6. mezinárodní konferenci

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovolte, abychom Vás pozvali na 6. mezinárodní konferenci k podpoře vícejazyčnosti na školách, profesní rozvoj vyučujících cizích jazyků, která se koná 5. a 6. října 2017. Konference je pořádána MŠMT a NIDV. Rádi bychom Vás upozornili, že několik přednášek je věnováno výhradně francouzskému jazyku. Aktuálně se můžete přihlásit na emailu: feketeova@nidv.cz, příští týden i přes portál NIDV.
PROGRAM ZDE.


Evropská jazyková cena Label 2017

Dům zahraniční spolupráce MŠMT (DZS) vyzývá všechny realizátory zajímavých jazykových projektů k podání přihlášek do dalšího ročníku Evropské jazykové ceny Label. Uzávěrka na podání přihlášek je 19. března. Kontakt: label@dzs.cz.
PAGE WEB


DES AFFICHES POUR LES MURS DE VOS CLASSES

Souhaitez-vous des affiches pour décorer votre classe et les utiliser comme documents pédagogiques à exploiter avec vos élèves afin de donner une image contemporaine, dynamique et diversifiée de la langue et de la culture françaises ? Cliquez ici.


JEU LINGUISTIQUE ET DYSLEXIE EN CLASSE DE FLE

Máte jediněčnou příležitost prolistovat si diplomovou práci kolegyně Petry Jaškové. Název diplomové práce je "Jeu linguistique et dyslexie en classe de FLE".
Podívejte se ZDE


BOOKLET CD "Mosty"

Dobrý den, milé kolegyně! Na semináři v Poděbradech jsem prodala díky Janě Táborské asi 20 CD francouzských šansonů s českými texty, která právě dorazila z lisovny. Booklety jsem prohlédla pouze zběžně z hlediska grafického zpracování. Až 2 dny poté jsem při pozorném čtení zjistila, že francouzské texty byly vytištěny chybně = stránky jsou zpřeházené. Okamžitě jsem tedy poslala zbývající CD zpět do tiskárny k reklamaci, ale prodej v Poděbradech jsem už vzít nazpět nestačila. Prosím proto o krátké uveřejnění omluvy na stránkách SUF těm, kteří si CD Mosty zakoupili s ujištěním, že pokud se mi ozvou na mou mailovou adresu kriz.lifkova@seznam.cz, pošlu jim správně vytištěný booklet poštou. V příloze posílám vnitřní strany bookletu ve správném pořadí. Děkuji a ještě jednou se omlouvám.
Eva Kriz
CD Mosty booklet_in


COMMANDER UNE BROCHURE

Tourisme scolaire et étudiant en France : une nouvelle brochure !

Association des enseignants de français en République tchèque

ACTUALITÉS / AKTUALITY

PODZIMNÍ SYMPOZIUM 2018

Kolegové, zveme Vás na tradiční sympozium učitelů francouzštiny, 9.- 11. listopadu 2018.

DEVENEZ MEMBRE DE LA SUF/ STAŇTE SE ČLENEM

Jste učitelé francouzštiny a chtěli byste být pravidelně informováni o dění v oblasti francouzského jazyka, frankofonie, jazykových soutěží, didaktiky FLE, účastnit se výměnných pobytů, stáží a podzimního sympózia? Více informací zde!

UZAVŘENÁ FACEBOOK SKUPINA PRO ČLENY

FB

FACEBOOK STRÁNKY SUF